header-logo2.png
ls1.jpg
ls2.jpg
ls2.jpg
ls2.jpg
ls2.jpg

Price:

€ 59 900

Rooms count:

5

Floor count:

2

Plot space:

18084.0

Square:

200 m²

Bedrooms:

3

Description

Müüa ilus hoonestatud kinnistu, mis asub Venevere tiigi kõrval.

Kinnistul asub peahoone koos garaažiga, saunamaja, maakelder, abihoone, kuivkäimla, veski ja varjualune koos välikaminaga. Peamajas on kaks tuba, köök ja suur garaaž. Ülemine korrus on välja ehitamata. Saunamajas on kaks magamistuba, leiliruum, puhkeruum ja väike bassein. Abihoones on kaks tuba, mis vajavad remonti. Puhas ja kvaliteetne vesi tuleb puurkaevust.

Koduhoovis asub isiklik tuuleveski, mille algne sisutus on enamuses säilinud. Suurepärased võimalused puhkamiseks, sportimiseks ja kalastuseks. Veski kinnistu on sobilik inimesele, kes hindab vaikust ning kaunist Eestimaa loodust. Kinnistul on potentsiaali ka väiksema puhkekeskuse rajamiseks.

Verevere tiik asub kõigest 45 meetri kaugusel ning Navesti jõgi 270 meetri kaugusel. Kaugus suurematest linnadest: Viljandi on 44 km kaugusel ja Tartu 80 km kaugusel.

Kõo vallaga on võimalik tutvuda siin: http://www.vald.koo.ee/

Helista ja küsi julgelt lisainformatsiooni.

Contacts

Add to favorites Abuse

Contacts

Company :

Nord Property

Contact the seller

*By clicking the “Submit” button, you consent to the creation of your account on our portal. Your account password will be sent to your e-mail.

Real estate in Venevere Harjumaa vanish from the listings quickly, as there is multitude of investors hoping to obtain one. Be ready and don’t let this Detached house in city Venevere for sale to slip through. If this offer matches your ideal, hurry up and contact the proprietor. Each of the properties in our compilation is vetted and meticulously chosen. We’re intent delivering you the most excellent properties Harjumaa has to bring you.

Location of the property on the map