Land in city Vanamõisa
10740.00 sq.m.

€ 57 500
Müüa maatulundusmaa, looduskaunis kohas asukohaga Harjumaal Saue vallas Vanamõisa külas aadresiga Vanareinu- Maide 1. Juurdepääsutee müüdavale krundile kuulub Saue vallale mis on aadresiga Kääru tänav, mida hooldatakse aastaringselt, st hoitakse talvel lumevabana.

Müügis on 10 740 m2 krunt, mis koosneb haritav maa (9380 m2), metsamaa (560 m2), muu maa (800 m2) ja veealune maa (180m2). Tegemist on väga suure ja ääretult viljaka muldkattega( pehme ja kohev muld) saapakujulise krundiga, mille pikkus ulatub 1.3 km-ni. Samuti on võimalus maasihtotstarvet muuta.

Sõbralikud ja toredad naabrid asuvad piisavalt kaugel, et segamatult privaatsust nautida, kuid samas turvaliselt lähedal, et tunda end Vanamõisa küla elanikuna.

Vanamõisa küla asub Saue vallas, Saue linna vahetus läheduses. 2003. aastal lõid aktiivsed külaelanikud MTÜ Vanamõisa küla, mis seitsme aasta jooksul on olnud juhtivaks Saue valla keskpiirkonna (Alliku, Vanamõisa ja Püha küla) arengu eestvedajaks. 2004. aastal renoveeriti kolme küla ühendav Vanamõisa seltsimaja, kus tegutseb kümmekond erinevat huviringi erinevatele vanusegruppidele. MTÜ Vanamõisa külla hallata on ka Vanamõisa vabaõhukeskus laululava, grillkoja, kiige, spordiväljaku ja lasteväljakuga, kus korraldatakse erinevaid üritusi ning mis pakub ka igapäevast ajaveetmise võimalust.Lisainfo küla kohta: http://www.vanamoisa.ee/

Tule tutvuma ning tee omapoolne pakkumine, see on Sinu võimalus rajada oma kodu Tallinna lähedale, vaiksesse ja looduskaunisse kohta.

Seller information

Seller type Agency
Company Nord Property

Location of the property on the map

Similar offers