Apartment in city Tallinn
60.00 sq.m., 2 bedrooms

€ 77 000
Müüa renoveeritud ning hea asukohaga 3-toaline korter Mustamäel, otse Männi pargi vastas.
Asub eemal tänavamürast 5-korruselise maja 1-korrusel ja üldpinnaga 60,0 m².

Müügihind sisaldab kogu mööblit ja tehnikat.

Korter paikneb maja keskel, planeeringuga läbi maja, kõik toad on eraldi. Vannituba ja tualettruum on koos. Korteri juurde kuulub keldriboks.
Korteri köögi ja elutoa aknad lõnapool, magamistubadest avaneb vaade maja taha rahulikku looduskeskkonda kus võib jälgida ka mängivaid oravaid. Tasuta parkimiskohti on maja küljel ja ees.

Korteris on tehtud täielik remont mõned aastad tagasi, mille käigus on sirgendatud ja tapetseeritud seinad ning värvitud laed. Köögi ja esiku põrandale on paigaldatud kiviparkett, elu- ja magamistubades pilkupüüdev spoonparkett. Vannitoa ja tualeti põrandad ning seinad on plaaditud. Paigaldatud plastraamidel kahe klaasiga pakettaknad. Korteril on turvauks.

Elutuba: nurgadiivan, kolmeosaline elutoa sektsioonkapp.
Magamistuba: lai kaheinimese voodi, riidekapp, arvutilaud.
Köök: köögimööbel, gaasipliit koos ahjuga, vetilatsioon pliidi kohal (õhupuhasti), laud, tool.
Vannituba: koos tualettruumiga, vann, pesumasin.

Kortermajas on individuaalse küttekulude arvestamise süsteem, mis annab korteriomanikule võimaluse reguleerida oma kütte tarbimist ning vähendada küttekulu. Igale radiaatorile on paigaldatud termostaatventiil ja sooja mõõdik, mis mõõdab kuu jooksul tarbitud soojust.
Kõrvalkulud on keskmiselt suvel 80 eurot ja talvel keskmiselt 140 eurot, kortermaja renoveerimislaen moodustab sellest 15.56 eurot.
Sideteenuseid pakuvad majas Elion, Starman, STV, korterisse on paigaldatud juhtmed televiisori, telefoni/interneti tarbeks.

Kortermaja kõik välisseinad on soojustatud ja uuesti viimistletud, renoveeritud maja katus, majal on täisautomaatne soojussõlm. Vahetatud sooja ja külma vee püstikud. Renoveeritud trepikojad trepikojal alumiiniumist välisuks, millele on paigaldatud fonolukk.

Ühistranspordipeatused 5-minutilise jalutusekäigu kaugusel nii Keskuse tn kui ka Sõpruse pst. Hea transpordiühendus kõikide linnaosadega.

Maja lähedal on Vilde tee Maxima XX supermarket ja Sõpruse pst Konsum ning ka Nõmme talukauba turg ei jää kaugele, polikliinik, TTÜ, mitmed keskkoolid, lasteaed ja raamatukogu. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on Männipark laste mänguväljakutega ja kaugemal Mustamäe-Nõmme parkmets, kus on hea võimalus jalutada looduses lemmikloomaga või harrastada tervisesporti nii suvel kui talvel.

Kui Teil on tekkinud küsimusi, siis võtke julgelt ühendust.
Olete oodatud tutvuma korteriga!

Seller information

Seller type Agency
Company Nord Property

Location of the property on the map

Similar offers