Hotel in city Amsterdam
383.00 sq.m., 9 bedrooms

€ 4 500 000
Mes siūlome Jums viešbutį Amsterdamo, Šiaurės Olandijos, Nyderlandų centre.
Atskiras keturių aukštų pastate. Plotas yra 383 m2.
Viešbutis yra netoli Vondelpark, vienos iš populiariausių turistinių vietų Amsterdame. Šiuo metu pastatuose yra 9 apartamentai. Viešbutyje yra sūkurinė vonia, terasa su baru, konferencijų salė ir tiesioginė prieiga prie "Vondelpark".
Pirmame aukšte yra valgomasis. Vila, esanti viename iš centrinių miesto parkų, yra patraukli tiek svečiams, norintiems pasilikti išsivysčiusiame rajone, tiek tiems, kurie nori ramiai atostogauti žaliojoje zonoje.

REKOMENDUOJAMA!
Šiuo metu nekilnojamojo turto valdymas yra susijęs su savininku. Galima tęsti savarankišką viešbučių verslo valdymą arba perduoti viešbučio tinklo objektą, kad gautų pasyvias pajamas.

Mes siūlome:
stabili nuomos butų paklausa ir įspūdingi investiciniai pajamos;
patogi vieta;
valdymo įmonės paslaugos;
 išsivysčiusi infrastruktūra;
galimybė gauti leidimą gyventi.
Investicija investuotojams suteikia pelningą galimybę dėl to, kad nuolat auga nekilnojamojo turto rinkos vertė. Kaip nekilnojamojo turto paklausa Amsterdame.
 Vietos nekilnojamojo turto rinka yra stabili ir nuolat auganti. Ši tendencija tęsis. Trūksta vieno miegamojo apartamentų ir didelis poreikis nuomoti tokias savybes šioje srityje yra įdomi investicijų galimybė.
Galimybė skolintis užsienio banke savo įrenginio saugumui su mažomis palūkanų normomis.
Mes siūlome nekilnojamąjį turtą, kuris teikia aukštus ir stabilius pasyvus pajamas (biurų pastatus, apartamentus, automobilių parkus, pensionus, viešbučius). Patikimumas, operacijų palaikymas.
Skambinkite, rašykite, žiūrėkite, įsigykite.

Location of the property on the map

Similar offers