Service sector in city Bielsk Podlaski
750.00 sq.m.

€ 390 000

Translated automatically. Show original description.

Duża Hala Produkcyjna w CENIE NIESAMOWITEJ i rewelacyjnej lokalizacji Bielsk Podlaski - Orla.Oferujemy BUDYNEK PRODUKCYJNY W PO REMONCIE W 2007 roku 2010 i Powierzchni około a nawet ponad 750 m2 użytkowych na działce 3000 m2.

Działka w Pełni utwardzona - przystosowana do wjeżdżania ciężkich aut. Remont przeprowadzony PROFESJONALNIE wraz z projektem technologicznym. Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji otoczona podobnymi halami – magazynami. Nikomu nie będzie przeszkadzać prowadzona przyszła działalność.

Prezentowana Nieruchomość służyła wraz z profesjonalnym ciągiem i uzbrojeniem technologicznym do produkcji piekarniczej, piekarniczo – cukierniczej. ( pieczywo + wyroby cukiernicze i półcukiernicze ) Do tego celu wyremontowano w 2007 roku i 2010 cały budynek ulepszono i technologię.

Budynek wybudowano w 1980 roku. To Jest budynek parterowy o ścianach murowanych z płyt oraz stropodachu kanałowych i korytkowych. Płyty stropowe opierają się na ścianach i częściowo na dźwigarach żelbetonowych prefabrykowanych. Zewnętrzne murowane Ściany z pustaków ceramicznych. Komin murowany z pełnej cegły. Wieńce żelbetonowe wylewane. Sobie Wszystko robione jak najlepszymi materiałami.

Wymiary budynku wyremontowanego 36 nautical sea długości na 15,3 metra szerokości.

Media – WODOCIĄGU z WODA, Kanalizacja ale jest obecnie brak podłączenia – wybudowana własna przydomowa oczyszczalnia ścieków w 2007 roku, prąd, siła.

PIEKARNIA W PEŁNI PRZYSTOSOWANA DO SPOŻYWCZEJ PRODUKCJI, ale tu z powodzeniem można prowadzić produkcję mięsną, zniczową, dom opieki, zakład stolarski, masarnie, drukarnie. Można tu umiejscowić hurtownię, magazyny lub po prostu produkcję.

ZAKUP NIERUCHOMOŚCI FAKTURĄ VAT MARŻA, CAŁĄ KWOTE 390 000 tys. MOŻNA "WRZUCIĆ" w KOSZTY I AMORTYZOWAĆ.Oświetlony plac 3-4 dużymi lampami. W 2007 roku wyremontowano – na nową całą instalację elektryczną, całą instalację hydrauliczną wraz z piecem CO. Ułożono nowe płytki, glazury, terakoty. Zmieniono ocieplono dach i cały wraz z technicznymi kominami. Została zrobiona nowa elewacja, grubości 15 cm wraz ze strukturą. Wszystkie Okna wymieniono na nowe. Wstawiono 2 piece RRK NOWEJ GENERACJI wraz z komorą fermentacyjną - garownia. Zainstalowano monitoring zewnętrzny – 8 kamer oraz wewnętrzny ( w pełni sprawny ). Podczas remontu i wymiany całej wymieniono hydrauliki w 2010 roku na firmy nowy piec Narmet Ostaszewski. Używana w produkcji ciepła woda jest za darmo dzięki odzyskiwaniu jej z procesu technologicznego ( 2 duże baniaki nad piecami RRK )

Obecnie wszystko jest gotowe do produkcji i sprawne piekarniczej. TYLKO STARTOWAĆ I RUSZAĆ

Podana cena jest wraz z wyposażeniem.

Na nieruchomości znajduje się na własna stacja paliw lub ropę benzynę ze zbiornikiem pojemności 15 tys. litrów oraz dystrybutorem.Zakład zatrudniał w tym budynku 16 osób. Przystosowany jest do zatrudnienia osób do około 30. W budynku nie wyremontowanym 6/7 pokoi jest które można przystosować mieszkania dla pracowników jako ze wschodniej granicy.

3000 m2 Powierzchnia działki

W skład pomieszczeń nieruchomości wyremontowanej tj. obiektu o wymiarach 36 nautical sea na 15.3 metra wchodzą :

2 Nowe chłodnie około 55 m2

Pomieszczenie produkcyjne i przygotowanie chleba 68 m2

Magazyn mąki 44 m2

Pomieszczenie produkcyjne i przygotowanie chleba 17 m2

Magazyn dodatków 15 m2

Magazyn dodatków 12 m2

Korytarz 7 m2

Wiatrołap 2 m2

Pomieszczenie produkcyjne wypieku chceba 153 m2

Myjnia wózków i blach 7 m2

Myjnia pojemników 6 m2

Magazyn ekspedycyjny 54 m2

Pokój ekspedycyjny ( biuro ) 8m2

Magazyn oleju, sprzętu, korytarz 3 m2, 3 m2, 8 m2

Pomieszczenie nieużytkowe 39 m2

Pomieszczenie socjalne 10 m2

Korytarz 6 m2

Szatnia ubrań wierzchnich i łazienka 9m2, 3 m2

Szatnia ubrań roboczych 13 m2

Łazienka 6 m2.

Oprócz tych pomieszczeń jest jeszcze cały budynek niewyremontowany gdzie znajduje się 6 pokoi małych + 1 duży pokój o pow. łącznej około 150 m2 dla pracowników np. ze wschodu oraz około piwnica lub pomad 100 m2 gdzie jest czysto sucho, bez dziwnych zapachów i wilgoci. Wszystko w 100% sprawne i funkcjonalne. Tu znajduje się dużo szaf szafek do wykorzystania dla pracowników.

Na placu znajdują 2 unikalne drzewa antonówki – z rewelacyjnymi jabłkami.Plac Na z powodzeniem można wjeżdżać tirem i sprzętem ciężkim. Brak sąsiadów – lub raczej domków jednorodzinnych. Cisza i spokój.

Nr działki 581/7 Orla . Nieruchomość sprzedawana z przyczyn wiekowych właściciela oraz braku możliwości przekazania biznesu.

Nieruchomość "czysta" pod względem zadłużeń, hipotek praw osób trzecich. ZAPRASZAM

HAJNOWSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI 793-477-477 790-827-354.

Dodatkowe Zdjęcia dostępne projekty oraz w biurze.

390 tys CENA jest ceną ostateczną, BEZ NEGOCJACJI

Location of the property on the map

Similar offers