header-logo2.png
ls1.jpg
ls2.jpg
ls2.jpg
ls2.jpg
ls2.jpg

Price:

€ 1 250 000

Plot space:

1225

Object floor count:

3

Type of parking:

Open

Bathrooms:

5

Type of view:

Sea

Square:

450 m²

Bedrooms:

5

Description

D4-004

Satılık deniz manzaralı güzel, çağdaş ve zarif Villa, Kotor, Tivat ve lüks marina Porto Montenegro'nın yakınında, Kavac'ta mükemmel bir konumda, üç katlıEvin toplam 450 metrekare var. Geniş zemin katındaki yaşam alanı, 154m2'nin üzerinde bir alana yayılmıştır ve günün çoğunda güneş ışığına maruz bırakılmış bir görünüme sahip geniş ve havadar oturma odası, modern mutfak ve ısmarlama aydınlatmalı geniş yemek alanı, aile banyosu ve ayrı bir ofisi bulunmaktadır. Giriş.Birinci katta jakuzili en-suite banyo ve gömme dolapla geniş bir özel terasa açılan ana yatak odası vardır. Zemine ayrıca gömme bir kütüphane, 3 yatak odası, 2 banyo ve denizin ve çevredeki dağların 270 derece manzarasını sunan 3 büyük teras da dahildir.En üst katta, 34 m2 büyüklüğünde bir terasa sahip bir konuk stüdyosu bulunmaktadır.Zarif bir dekor, özenle seçilmiş sanat eserleri, doğal taş şömine, mermer döşeme ve çağdaş, zengin toprak tonlarından ilham alan iç mekan, parlayan bir sıcaklık ve huzurlu ve huzurlu bir ortam sunar. Büyük, yerden fırlayan maun pencereler, günbatımının değişen renklerinin evin içinde akmasına izin veriyor.Ev, çevredeki meşe ormanının muhteşem manzarasını tamamlamak için dikkatlice tasarlanmıştır. Büyük bir yüzme havuzu, barbekü alanı ve yazlık bir mini mutfağa sahip olan evin açık alanında uzun yaz akşamlarının tadını çıkarabilirsiniz. Yemyeşil, peyzajlı bahçelerin yanı sıra zeytin ve narenciye de yetişiyorsa, mülkün sahipler ve konuklar için baştan çıkarıcı bir cazibeye sahip olması şaşırtıcı değildir.Villaya, bu yamaç mülkünün mahremiyetini ve güvenliğini sağlayan bir giriş kapısı ile ulaşılmaktadır. El değmemiş plajlara ve hareketli Kotor ve Tivat kasabalarına arabayla kısa bir mesafede yer alan bu villa, rüya gibi bir yaşam tarzı sunmaktadır.DAHİLİ ÖZELLİKLER:• Merkezi klima sistemi (11 iç ünite ve 1 dış ünite merkezi) • 3 Güneş enerjili su ısıtma paneli (kazan - 300 litre kapasite) • Su deposu (kapasite 67.2m3) • Kuyu (kapasite 10m3) • Jeneratör (Kapasite 8.5 KW) • Özel kanalizasyon sistemi • Otomatik kapı ve garaj sistemi (2 kapalı garaj + 2 açık park yeri) • Kapsamlı çatı altı depolama alanı (112.39sqm) • Yazlık mutfak (20sqm) • Atölye (18sqm) • Teknik oda • Ev eğlencesi sistem • Kablosuz internet


Contacts

Company:

Red Feniks

Telephone:

+79165337812

Add to favorites Abuse

Contacts

Company :

Red Feniks

Telephone :

+79165337812

Contact the seller

*By clicking the “Submit” button, you consent to the creation of your account on our portal. Your account password will be sent to your e-mail.

Properties in Tivat Barska riviera disappear from the listings fast, as there is an abundance of buyers eager acquire one. Be early and don’t allow this House in city Tivat for sale to slip through. If this offer sounds interesting, hurry up and contact the proprietor. Every one of the ads in our catalog is background-checked and thoughtfully chosen. We’re intent bringing you the most excellent properties Barska riviera can bring you.

Location of the property on the map