Apartment in city Pärnu
43.40 sq.m.

€ 29 900
Müüa mere ääres osaliselt renoveeritud 2-toaline korter suvepealinnas Pärnus. Korter asub Riia mnt kahekordse puitmaja teisel korrusel, mille suurus on 43,4 m2.

Läbi maja planeeringuga vaikses korteris asub planeeritud avatud köök koos elutoaga, magamistuba, WC koos duššinurgaga ning väike esikuosa. Lisaks kuulub korteri juurde mõtteline osa kõrghaljastusega krundist, kus asuvad kuurid mille sees on võimalik hoida küttepuid ja muid eest ära esemeid.

Renoveerimistööde käigus on tubades välja vahetatud kõik aknad, paigaldatud parkett ning osaliselt on seinad tapetseeritud.

Osaliselt vajavad eluruumid uue peremehe värskeid ideid ja visiooni, et teha armsaks hubaseks koduks. Ostjal on hea võimalus teha koostööd kogenud Nord Property sisekujundajaga, kes aitab luua Teie kodule funktsionaalse ja omanäolise lõpplahenduse juba remonttööde alguses. Sisekujundaja aitab Teil visualiseeridaterviklahenduse plaanidest teostuseni. Pakume võimalust korter lõppviimistleda enda maitse järgi.

Kuue korteriga hoone on ehitatud madalvundamendile, mille kande- ja jäigastavate, välisseina viimistlus materjal ning vahelagede kandvad osad on ehitatud puidust. Katusepinda katab eterniit mis tuult ja vett läbi ei lase. Hoonel on välja vahetatud välisuksed ja vihmaveetorud. Ühtlasi on plaanis korrastada välisfassad ning katuse vahetus.

Hoone sissepääs asub sisehoovist, mille turvaukse tagant pääseb puidust keerdtreppi mööda teisele korrusele kus asub kaks korterit.

Kõrvalkulud astaringselt madalad ligikaudu 40 eurot. Hoones on olemas tsentraalne vesi ja kanalisatsioon.

Asukoha poolest sobib ideaalselt investeeringuks või suvekoduks. Jalutuskäigu kaugusel asub park, toidupood, kino, meri (700m), superrand (2-3km). Ühistrantspordipeatus vaid 100 meetri kaugusel.

Sobib ideaalseks investeeringuks või suvekorteriks.

Helista ning tule tutvuma oma tulevase koduga.

Seller information

Seller type Agency
Company Nord Property

Location of the property on the map

Similar offers