Apartment in city Aravete
62.20 sq.m., 2 bedrooms

€ 6 900
Müüa 3-toaline korter Aravetel.

Kogu korter on remonditud ja viimistletud mõned aastad tagasi, eelmisel aatal on paigaldatud uus korteri välisuks. Korteri müügihind sisaldab juba kogu mööblit, ka köögimööblit. Korter on läbi maja planeeringuga. Elutoas ja ühes magamistoas paistab päikesevalgus kogu päeva. Elutuba ja magamistuba on eraldi, kuid üks tuba on läbikäidav. Suur köök sahvri ja rõduga. Avar esik, kus on seinakapp ja panipaik.

Vannituba ja tualettruum on koos, seal on dušikabiin. Soe vesi oma elektriboilerist. Vannitoa ja tualettruumi põrandal ning seintel on keraamilised plaadid. Elutoa põrandat katab vaipkate. Esiku- ja köögi põrandal on linoleum.

Korteris on mõistlikud kõrvalkulud. Parkimise kohad nii maja taga kui ka ees. Trepikoja uksed suletakse ööseks. Kaugkeskütte katlamaja töötab bioküttel. Maja taga on oma aiamaa kasutamise võimalus. Majas toimekas ühistu. Trepikoda on renoveeritud. Vahetatud kõik torustikud ja paigaldatud uus küttesüsteem.

Jalutustee kaugusel kauplused, pangaautomaat, perearstikeskus, apteek, raamatukogu, lasteaed, gümnaasium, kus on ka ideaalsed sportimise võimalused. Sääsküla ojale on rajatud Preediku tehisjärv, kus suvel hea ujumiskoht. Vabaõhuüritused toimuvad Kangrumäel. Kangrumäe ümber suvel jooksurajad ning talvel valgustatud suusarada. Suvel avatud ka Aravete kardirada. Aravetel on aktiivne spordi- ja kultuuritegevus, tegevust jätkub igale eale nii kultuurimajas ja spordirajatistes.

Aravete alevik on Järva maakonnas, Pärnu–Rakvere- ning Piibe maantee ääres, hea bussiliiklus nii Paide-Tapa suunal kui ka Aegviitu ja Tallinna.

Kui Teil on tekkinud küsimusi, siis võtke julgelt ühendust. Olete oodatud tutvuma korteriga.

Seller information

Seller type Agency
Company Nord Property

Location of the property on the map

Similar offers