Hotel in city Poznan
266.00 sq.m., 6 bedrooms

€ 185 000

Translated automatically. Show original description.

Profitable!!! For sale building under HOTEL/HOSTELв a very attractive location in the vicinity Wrześni(60 km from Poznan), in close proximity to several large firms, and as a result, a large influx of visiting workers.

Area 277 m2

9 rooms

5 with\node

2 kitchens

Semenyuta 5000 m2

The ability to purchase several parcels nearby.


Oferujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość w okolicach Wrześni, około 60 km od Poznania. Składa się na nią łącznej budynek o powierzchni 277 m2 (9 pokoi, 5 łazienek, kuchnie 2), który idealnie nadaje się do tego, aby zamieszkały w nim dwie rodziny lub utworzyć w nim by hotel dla pracowników – pomieści kilkadziesiąt osób bez problemu. We Wrześni otwiera swoje siedziby kilka nowych firm, co będzie się z wiązało koniecznością napływu pracowników spoza miasta.
Oferowanej właściciel W cenie zbywa dom wraz z działką o powierzchni około 5 tys. m2. Posiada także jednak on leżące grunty rolne w bezpośrednim sąsiedztwie domu. W jednym kawałku (kształt trójkąta) grunt 15 o powierzchni ha (ziemia klasy III i IV). Po drugiej stronie drogi, dokładnie naprzeciwko, kolejny o powierzchni ha 0,75 (również ziemia klasy III i IV), na którym stoją stare budynki mieszkalne i gospodarcze. Nieco W większej odległości – 1,7 ha łąk.
Możliwy jest więc zakup domu z powierzchnią dowolną gruntu, maksymalnie nawet about 17,5 ha. Każdego z wariantów Cena do uzgodnienia.
Oferowany budynek mieszkalny był stawiany dwuetapowo. Pierwsza część powstała w latach 90., druga z kolei w 2013 r. Obie są połączone w środku, ale każda posiada również osobne wejście.
Pierwsza część ma dwie kondygnacje. Na każdej znajduje się łazienka (5 m2), kuchnia (10,5 m2), korytarz (10,5 m2) i pokoje (16 m2 18,5 m2). Trzeci pokój w ramach rozbudowy w 2013 r. powiększono i tym samym uzyskał on powierzchnię 24 m2.
Ta część jest domu podpiwniczona. W piwnicy łącznej blisko o powierzchni 70 m2 znajduje się pomieszczeń 5, z których jedno pełni funkcję kotłowni – dom ogrzewany jest piecem opalanym eko-groszkiem. Piwnica ma 2 m wysokości i można ją zaadoptować w dowolny sposób.
Druga, nowsza część budynku, ma trzy kondygnacje. Na każdej znajduje się duży, 26-metrowy pokój z 4-metrową łazienką oraz prawie 6-metrowy korytarz.
Ocieplony Cały budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Posiada 2 balkony. Doprowadzony też jest do niego światłowód. W domu istnieje również możliwość utworzenia kolejnych łazienek. Woda z wiejskiego wodociągu oraz oczyszczalnia biologiczna – jeden z najnowocześniejszych sposobów oczyszczania ścieków – cała obsadzona roślinnością.
Posesja wyposażona w kanalizację deszczową, ogrodzona płotem z trzema bramami wjazdowymi. Jej W obrębie stoi 180-metrowy, wysoki garaż z szerokimi bramami. Jego wnętrze przedzielone jest na dwie odrębne części.
Teren wokół domu posiada liczne, różnorodne nasadzenia. Wśród setek roślin między innymi wiele oraz odmian bzów iglaków, a także rozmaite i magnolie gatunki drzew i krzewów. W części ogrodu urządzono miejsce do zabawy dla dzieci.
Oferowany dom stoi w miejscowości Wszembórz leżącej 18 km na południe od Wrześni, przy drodze asfaltowej wiodącej z Miłosławia (9 km) do Pyzdr (8 km). Z kolei polnymi drogami, przez malowniczą okolicę, lub dojechać można dojść do Warty (ok. 6 km). W bliskości domu przystanek autobusowy.

Seller information

Seller type Agency
Company RE/MAX Experts

Location of the property on the map

Similar offers